фото radiosvoboda.org

Прикордонники готові прийняти путінську "гуманітарку" - але РФ затягує процедуру

  Українські прикордонники та митники очікують та готові розпочати оформлення гуманітарного конвою, який прибув на пункт пропуску "Донецьк"-"Ізварине".


  Прийняти вантаж мають від Червоного хреста, втім, процедура контролю та оформлення досі не розпочалася. Про це "5-му каналу" повідомив Андрій Демченко – прес-офіцер Державної прикордонної служби України.

  "На виконання доручення Президента України було проведено заходи з організації пропуску через державний кордон гуманітарного вантажу з Російської федерації. Оформлення вантажу буде відбуватися в ході спільного прикордонно-митного контролю на території російського пункту пропуску "Донецьк" чи навпроти пункту пропуску "Ізварине". Наразі прикордонники та митники перебувають в даному пункті пропуску, в готовності приступити до процедури оформлення. Оформлення даного вантажу ще не розпочалося", – доповів прикордонник.

  Так званий "гуманітарний конвой" з Російської федерації досі залишається на території Росії в прикордонному пункті "Донецьк".

  Також у прикордонній службі повідомили – представники Червоного хреста ще не отримали від російської сторони необхідні документи на вантаж.

  Водночас, як в ефірі "5-го каналу" заявляв заступник голови СБУ Віктор Ягун, Російська федерація погодилася на візуальний огляд вантажівок на території Росії, проте українські прикордонники та митники потребують сканування усього вантажу – аби упевнитися, що в машинах відсутні неугозгоджені предмети.

  Попередній матеріал
  Терористи програють збройну боротьбу і вдаються до дезінформації - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Число вимушених переселенців з Криму і Донбасу зросло до 109 тис. осіб
  Loading...