Прикордонникам на схід відправили мобільні модулі для організації несення служби

  З Центральної бази зберігання та постачання Держприкордонслужби (ДПСУ) на схід України відправилася колона техніки. Автомобілі повезли прикордонникам 12 мобільних модулів.
  Всі вони будуть використанні для забезпечення організації прикордонної служби вздовж лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях.
  Про це у прес-центрі ДПСУ повідомили 25 листопада.

  "Загалом Держприкордонслужба отримала 41 подібний модуль вартістю майже 3 мільйони гривень. Вони надійшли в рамках проектів міжнародної технічної допомоги. Окрім 12 модулів відправлених сьогодні, прикордонникам на схід вже направлено 19, ще 2 – на адміністративний кордон з Автономною Республікою Крим", - зазначили у відомстві.

  Як повідомлялося раніше, за проектами міжнародної технічної допомоги Державна прикордонна служба України отримала та продовжує отримувати засоби автономного життєзабезпечення, техніку, переносні тепловізори, дизельні генератори, спальні мішки, спеціальне обмундирування та засоби прикордонного контролю, бронежилети та засоби екіпірування. Отримані засоби активно використовуються прикордонниками під час несення служби.
  Попередній матеріал
  США показали ОБСЄ докази порушення Росією мінських угод
  Наступний матеріал
  Кобзона позбавили звання почесного громадянина Полтави