5.ua

Прикарпаття повстало проти нового-старого чільника міліції

  Народний спротив викликало призначення на посаду керівника Прикарпатської міліції Володимира Сміха. Івано-Франківська громада на знак протесту блокувала вночі приміщення тамтешнього УМВС.

  Активісти кажуть – не хочуть бачити на керівних посадах тих, хто "служив режиму Януковича". Як відомо, Володимир Сміх раніше був заступником начальника прикарпатської міліції. Інформація про його нове призначення з'явилася вчора пізно ввечері на сайті МВС, і вже близько першої години ночі активісти заблокували вхід до управління міліції. Протестувальники запевняють: блокуватимуть будівлю доти, поки новий начальник не напише заяву про звільнення, або ж міністр Аваков сам не скасує це призначення. За відсутності реакції з боку влади активісти погрожують відмовитися від спільного патрулювання вулиць із міліцією та заблокувати усі міліцейські райвідділки області.

  Тарас Бородач, координатор Івано-Франківського загону самооборони: "В разі, якщо протягом доби не буде відмінено цього наказу, або пан Сміх не напише відмову від цієї посади, ми знімаємо спільне патрулювання по області. Якщо протягом 3 діб не буде таких дій, ми починаємо блокувати роботу всіх райвідділів області".

  Віктор Неміш, депутат обласної ради: "Кадрові призначення, які робляться – не погоджуються з громадою, тобто нас повністю ігнорують. В революції є початок, в революції немає кінця. Наша революція ще не закінчена".

  Попередній матеріал
  Голова Луганської ОДА вважає сепаратизм прикриттям корупційних схем
  Наступний матеріал
  Сьогодні G-7 та ЄС виступлять з заявою по ситуації в Криму
  Теги:
  Loading...