5.ua

При СБУ відкривають гарячу лінію для росіян, родичі яких зникли на Донбасі

  При СБУ найближчим часом відкриється кол-центр для російських громадян, мета якого допомогти знайти зниклих під час бойових дій на Донбасі росіян, а також ідентифікувати тіла загиблих російських військовослужбовців.


  Про це  сказав Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко під час програми "Вечір із Миколою Княжицьким".

  "З понеділка ми відкриємо можливість для родичів - зокрема і росіян, щоб вони опізнали розстріляних і замордованих людей, якщо їхні родичі були на нашій території. В тому числі для упізнання російських військовослужбовців, яких свої іноді ж і добивали, якщо вони були поранені", - розповів керівник СБУ.
  "Наш кол-центр, який працює для українських громадян, з понеділка буде відкритий російською мовою, і туди зможуть звертатися громадяни Російської Федерації. Нас насамперед цікавлять прості люди – матері, які шукають своїх синів. Якщо вони незаконно воювали на території України, то і ця правда має бути доступною для російської сторони", - додав він.

  Наливайченко також наголосив, що, попри відкриті в Росії кримінальні справи "про геноцид", розслідуванням цих злочинів займатиметься виключно українська сторона.
  "Всі ці злочини буде розслідувати тільки українська сторона під міжнародним контролем. Ми за міжнародний контроль з максимальною відкритістю, щоб доля кожної людини була відома, щоб кожне тіло було ідентифіковано. Не треба пропаганди. Досить. Переходимо до конкретної роботи", - сказав голова СБУ.

  Раніше Валентин Наливайченко заявляв про неминучий арешт Януковича.
  Попередній матеріал
  Україна переглядає програму озброєння армії новітніми боєприпасами
  Наступний матеріал
  У Києві затримано двох підозрюваних у викраденні людини
  Теги:
  Loading...