При Мінінформполітики створять Міжвідомчу групу щодо розслідування загибелі Шеремета

  На засіданні уряду ініціюють створення робочої групи силових органів влади з метою якнайшвидшого і якісного розслідування загибелі журналіста

  Міністр інформполітики Юрій Стець повідомив, що на засіданні уряду буде ініційовано створення Міжвідомчої робочої групи силових органів задля якнайшвидшого розслідування загибелі Павла Шеремета. Про це повідомили у прес-службі МІП.

  "Це важко усвідомити... На засіданні уряду ініціюємо створення Міжвідомчої робочої групи силових органів влади з метою якнайшвидшого і якісного розслідування загибелі Павла. Для держави, і кожного з нас, є вкрай принциповим довести, що свобода слова і професійна робота журналіста – цінності, які більш ніж вагомі. Особливо в цей час викликів", – сказав він.

  Як інформував 5.ua, 20 липня вранці в центрі Києва вибухнув автомобіль, внаслідок вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет. Машина вибухнула на розі вулиці Богдана Хмельницького й Івана Франка.

  Автомобіль, у якому їхав Шеремет, належав керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в той час в автомобілі не було.

  Попередній матеріал
  Підрозділ російських військових відмовився від спільних дій з очманілими від наркотиків "братами по зброї" – ГУР
  Наступний матеріал
  Штайнмайєр про Трампа: Політика страху та ізоляції небезпечна для США й всього світу

  У Мінекономрозвитку назвали найбільш збиткові та найбільш прибуткові держкомпанії у 2015 році

  Голова ЄС: Європа задоволена швидкістю та змістом українських реформ

  У Вашингтоні занепокоїлися втратами ВСУ в зоні АТО за останні дні

  Загибель Павла Шеремета: поліція кваліфікує подію як умисне вбивство