Провокацією називають у столичній міліції вибух у Будинку профспілок

  Провокацією називають у столичній міліції вибух у Будинку профспілок, який стався напередодні. Про це, кажуть силовики, свідчить недопущення до місця інциденту правоохоронців для слідчо-оперативних дій. Зокрема, за оперативною інформацією міліціонерів - саме на місці вибуху протестувальники зберігають та виробляють вибухові пристрої.

   Валерій Мазан, т.в.о. начальника Київської міліції:«Много оперативной информации как где кто из оппозиционных сил, или радикально настроенных, которые относятся к оппозиции, пытаются разные провокации сделать. И особенно эти повокации подстраиваются под выходные дни. Именно - четверг, пятница, для того, чтобы в определенной степени настроить людей на выходные, так называемые Виче. Как пример, вчерашние взрывы в доме профсоюзов, стрельба в КМДА. Причиняют телесные повреждения гражданам. И в то же время мы видим реакцию коменданта профсоюза, КМДА, которые не пускают следственно-оперативные группы, для того, чтобы была установлена истина по делу».

  Нагадаємо, вибух у Будинку профспілок пролунав напередодні. Активісти Євромайдану заявили: пакунок із написом «Ліки» вибухнув, коли його взяв у руки один із протестувальників. Унаслідок інциденту тяжко постраждали двоє. У «Правому секторі»  заявили, що інцидент є виявом «терору», спрямованим проти протестувальників. Представники саме цього об'єднання базуються на 5 поверсі будинку профспілок, де і стався вибух.

  Попередній матеріал
  У Берліні відкрився 64-й Міжнародний кінофестиваль [відео]
  Наступний матеріал
  Глави МЗС країн ЄС обговорять ситуацію в Україні
  Теги:
  Loading...