Будівля СБУ
Будівля СБУ АиФ

"Проводили бесіду": СБУ прокоментувала інцидент з помічницею російського пропагандиста

  За гроші жінка знімала відео, яке згодом використовували для дискредитації України

  У Службі безпеки України прокоментували інцидент із нібито затриманням помічниці проросійського блогера. Зокрема, там заявили, що із нею провели роз'яснювальну бесіду, передає прес-служба силового відомства.

  За даними силовиків, жінка за гроші знімає відеосюжети, які згодом використовуються для дискредитації України.

  "Наші співробітники дійсно вчора запросили для надання офіційних пояснень помічницю одного з проросійських пропагандистів, яка співпрацює з ним на постійній основі. За даними СБ України, вона за "гонорари" знімає відеосюжети, які надалі використовуються пропагандистом для дискредитації України в інтересах російських спецслужб", - зазначили українські правоохоронці.

  У СБУ кажуть: помічниці пропагандиста повідомили про недопущення проведення можливої протиправної діяльності на шкоду безпеці України та оголосили офіційне застереження.

  А от після проведення бесіди, її відпустили.

  За даними ЗМІ, йдеться про помічницю відомого проросійського блогера Анатолія Шарія. Водночас офіційні джерела таку інформацію не коментують. 

  Нагадаємо, у серпні СБУ прийняла рішення примусово видворити з України журналістку російського "Первого каналу" Ганну Курбатову. Вона саме зробила пропагандистський антиукраїнський сюжет до Дня Незалежності України, який знімали на Хрещатику.

  А в липні СБУ витурила з країни журналістку каналів "Росія-1" та "Росія-24".

  Попередній матеріал
  Нова українська соцмережа припиняє своє існування: стало відомо чому
  Наступний матеріал
  Додон заборонив військовим Молдови брати участь у навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні