5.ua

Провладні партії проігнорували загальнонаціональний круглий стіл щодо євроінтеграції України

  Крім політичних експертів і громадських діячів - на нього з`явилися лише представники опозиційних фракцій - "Батьківщина", "Свобода" й "УДАР". Водночас захід, організований провідними аналітичними центрами країни, проігнорували представники влади, в тому числі - парламентської більшості. У тому, що політики не можуть домовитися, аби до вільнюського саміту підійти готовими хоча б законодавчо, винні усі політичні сили, які свою тактику ставлять вище за державну стратегію, вважає директор фонду "Відродження".

  Євген Бистрицький,виконавчий директор фонду "Відродження": "Це визиває суперечки і нерозуміння або принаймні критичне ставлення до тих політсил, які зараз оперують в Україні, які є зараз нашими лідерами політичними і які не можуть домовитися, ну хоча б у плані стратегічного вибору".
   
  За неучасть у цьому зібранні розкритикував опонентів лідер фракції "Батьківщина". Арсеній Яценюк обурений, що представники влади замість поміркувати про євроінтеграцію - рушили святкувати день народження президента.
   
  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": "Є дуже велика прірва між тим що вони говорять і тим що вони роблять. Якщо би вони хотіли євроінтеграції, то принаймні тут би був керівник фракції ПР. Зрозуміло, що вони всі сьогодні дуже зайняті. Тому що сьогодні день народження Януковича, що в принципі в порівнянні з євроінтеграцією для них набагато важливіше".  

  Попередній матеріал
  300 тис. людей залишилися без світла внаслідок шторму в Торонто
  Наступний матеріал
  Акції протесту відбулися на єгипетських курортах
  Теги: