Провести низку акцій у Білорусі обіцяють активістки "Фемен"

  Провести низку акцій у Білорусі проти режиму президента Олександра Лукашенка обіцяють активістки українського руху "Фемен". Вони вимагатимуть відсторення від влади чинного президента Республіки.
  Про це активістки повідомили журналістам, коментуючи понеділкову акцію у Мінську. Тоді "Фемен" роздяглися перед будинком КДБ. Після акції українок затриманили невідомі та відвезли у ліс за 400 кілометрів від Мінська. Там за словами постраждалих, їх примусили роздягтися, облили олією, посипали пір’ям та обстригли волосся. Дівчата впевнені, що їхні кривдники - співробітники спецслужб. До України дівчат відвіз український консул. Щоправда роботою вітчизняного посольства Фемен не задоволені.

  Інна Шевченко, активістка руху "Фемен": "Мы обещаем что мы будет ездить в Белорусь, мы обещаем поддержку белорусскому народу, мы будет продолжать нашу работу. Завтра будем писать офицальное заявление - мы требуем ввыгнать посла, мы тербуем разобраться с сотрудниками КГБ которые издевались над нами, мы дали показания в милицию где нам пообещали что будет открыто уголовное дело".
  Попередній матеріал
  Пілотований корабель "Союз" успішно стартував із космодрому "Байконур" у Казахстані
  Наступний матеріал
  Спалах епідемії пташиного грипу зафіксували в Китаї
  Теги: