5.ua

Проведення ЗНО під загрозою зриву через недофінансування

  Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук заявляє про те, що проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році під загрозою зриву через недофінансування і проблеми в сфері захисту матеріалів ЗНО.

  Про це директор УЦОЯО Лікарчук заявив на прес-конференції, повідомляє УНІАН.

  За його словами, на сьогодні УЦОЯО мав би вже виготовити 93% зошитів-тестів для ЗНО але фактично надруковано лише 39%.

  Лінія друку зошитів-тестів простоює з 20 березня через те, що попереднє керівництво УЦОЯО залишило за собою півмільйона гривень боргів з минулого року.

  Ще одним ризиком для проведення ЗНО він назвав дефіцит фінансів в цілому в системі УЦОЯО. Він пояснив, що для повноцінного і вчасного проведення ЗНО необхідно 9,48 млн. грн., а на сьогодні центр отримав лише 3 млн. Якщо необхідні кошти не надійдуть впродовж 8-9 днів, то графік підготовки та проведення ЗНО буде зірвано остаточно.

  Також Лікарчук зазначив, що під загрозою і захист інформації в системі УЦОЯО. За його словами, про це центр повідомляла Служба безпеки України. Ще одним ризиком Лікарчук назвав кадровий дефіцит співробітників УЦОЯО: на сьогодні вакантна кожна 10 одиниця штатного розпису і багато співробітників центру працюють за сумісництвом.

  У свою чергу заступник міністра освіти і науки Павло Полянський звернувся до громадськості, бізнесу та благодійних фондів з проханням невідкладно надати УЦОЯО матеріальну допомогу у вигляді необхідних матеріалів та обладнання для того, щоб встигнути в означений час надрукувати зошити-тести для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

  Попередній матеріал
  НАТО має по-іншому розмістити свої сили у Східній Європі, - Сікорський
  Наступний матеріал
  Басейн олімпійського резерву "Купава" буде відкрито за тиждень