Проти робітників-страйкарів ЛАЗу порушили кримінальні справи

  Львівський автобусний завод не працює, його директора шпиталізували, а проти робітників-протестувальників порушили кримінальну справу. Керівник Львівського автобусного заводу сьогодні на прес-конференції звинуватив частину колективу у блокуванні роботи на ЛАЗі.

  Мовляв, вони свідомо не пускають на підприємство охочих попрацювати. Сергій Челяпін також заявив про наміри скоротити щонаменше кілька сотень працівників ЛАЗу.

  Після прес-конференції чільник Львівського автобусного заводу мав зустрітися із керівництвом місцевої облдержадміністрації та обласних правоохоронних структур. Однак, потрапив на лікарняне ліжко з діагнозом "гіпертонічний криз". Сьогодні ж всі накази про відправлення працівників у примусові неоплачувані відпустки анулювала прокуратура. А керівництво області планує завтра особисто перевірити на ЛАЗі - чи можуть на нього потрапити робітники. Прем`єр Юлія Тимошенко закликає приїхати до Львова і російських власників заводу - братів Чуркіних. ЛАЗ не працює вже півтора місяця. Підприємство винне своїм працівникам більш ніж піврічну зарплату. Сьогодні ж проти заводчан, які під час акції перекрили вулицю, порушили кримінальну справу. 

  Попередній матеріал
  Черновецкий решил заработать на кладбищах
  Наступний матеріал
  Масштабна заварія на залізниці у Великій Британії
  Теги:
  Loading...