Керченська протока
Керченська протока 5 канал

Яку авіацію кинула Росія проти українських кораблів у Керченській протоці – дані розвідки

Українські розвідники запевняють, що в них є дані про всіх учасників операції в Керченській протоці

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів про те, які сили були кинуті проти двох українських катерів і буксиру в Керченській протоці.

"25 листопада, проти наших кораблів працювали штурмові вертольоти Ка-52, штурмовики Су-25, винищувачі Су-27 та близько 15 кораблів", – заявив він.

Скібіцький пояснив, що наразі дуже складно сказати, чи були прямі обстріли з повітря, оскільки в нас немає доступу до наших кораблів. Але в української сторони є всі перемовини, які вели між собою екіпажі кораблів з пунктами управління в Криму, а також літаки між собою.

"Нам відомо, що був план, по якому діяла Російська Федерація, є перемовини між керівниками всієї цієї операції з РФ. Ці особи вже встановлені. І ті, хто безпосередньо керували, і ті, хто безпосередньо брали участь у виконанні як обстрілів, так і таранів", – розповів представник ГУР МО України.

"Окрім цього, проти восьми задіяних в операції громадян Росії вже порушені кримінальні провадження, але є інші особи, які нами зараз також активно опрацьовуються" – додав Скібіцький. 

Детальніше дивіться у повному відеоінтерв'ю:

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що вони похвилинно відтворили напад на кораблі в Керченській протоці.

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українські консули відвідали 7-х моряків, яких Росія тримає в СІЗО
Наступний матеріал
Справа "тітушковода" Крисіна: прокурор вимагає відводу судді
Loading...