Проросійськи налаштовані містяни взяли штурмом Харківську ОДА

  У Харкові - узяли штурмом Обласну державну адміністрацію, де забарикадувалися прихильники Євромайдану. За словами свідків - людей витягають на вулицю та б’ють. За даними «Інтерфаксу», серед постраждалих - письменник Сергій Жадан, його забрала швидка.

   

  Олександр, активіст: «Очень много людей с ранами головы, битые, рваные. Людей просто били по головам. У людей видели от оружия раны. Стрельба была. Люди идут по городу, окровавленные, сирены Скорой помощи. Русский флаг подняли над администрацией, украинские флаги повалили на землю, топтали. Погибших лично не видел, но со слов они есть. Есть людей, которых забирают скорая помощь, приезжают сюда. Милиция выводила, выносила людей, которые уходили сами».

  Штурм ОДА почався одразу після віче «За Харків». На площі «Свободи» зібралися кілька тисяч проросійськи налаштованих містян. Зі сцени перед ними виступив - мер міста Генадій Кернес. Заявив, що в будівлі ОДА є озброєні люди і закликав однодумців не піддаватися на провокації. Одразу потому і почався наступ на будівлю.

  Попередній матеріал
  Присутність військових не лякає жителів Сімферополя
  Наступний матеріал
  На зустріч українським прикордонникам наближається ракетний крейсер РФ
  Теги:
  Loading...