Проросійськи налаштовані донеччани провели мітинг під ОДА

  Кілька тисяч проросійські налаштованих активістів, попри заборону суду, провели мітинг перед Донецькою облдержадміністрацією.

  Головні вимоги пікетувальників - проведення референдуму щодо статусу Донеччини та звільнення їх лідера самопроголошеного губернатора Павла Губарєва. Якого, нагадаю, за сепаратизм затримала СБУ. На віче активісти висловили недовіру чільнику Донецької облдержадміністрації Сергію Таруті та голові облради Андрію Шишацькому. Від четверга будівля ОДА оточена кількома кордонами спецпризначенців, входи заблоковані вантажівками та колючим дротом.

  Перший активіст: «Это уже не первая акция. У нас был лидер, его забрали по обвинению в сепаратизме, творится беспредел, в стране двойные стандарты. Его забрали за что? Ничего не билось, никого не убивал».

  Другий активіст: «Никаких экстремистов, провокаторов — пока никого нету. Непонятно, почему облсовет окружили милицией, они думают, наверное, что здесь пойдут на штурм или будут «коктейли Молотова» бросать?»

  Третій активіст: «Я за новую Конституцию, в которой бы учитывались права всех регионов, и чтоб все люди жили на своей земле и чувствовали себя защищенными от всяких провокаций».

  Попередній матеріал
  У Криму обстріляли автівку київських активістів
  Наступний матеріал
  Жінки Криму – проти війни
  Теги:
  Loading...