Проросійські організації зірвали презентацію книги про СС "Галичина"

  На пікет перетворилася презентація книги "Дивізія Галичина в запитаннях та відповідях" у Сімферополі. Представити видання Всеукраїнському об`єднанню "Свобода" завадили представники проросійських організацій. Активісти оточили приміщення, де мала відбутися презентація, та не пропустили туди її організаторів.

  Біля будинку Дружби у Сімферополі з самого ранку червоні прапори та російські триколори. Пікетування  презентації починається за дві години до її початку.

  Організаторів заходу - свободівців та представників   Народного руху - не пустили навіть на поріг. Пікетувальники заблокували підхід до будівлі. Бійки  вдалося уникнути лише завдяки кордону правоохоронців.

  Леонід Пілунський, голова Кримської республіканської організації "Народний рух України": Это не презентация книги, это презентация истории. Ми должны её знать. Они боятся. Это они убивали людей. А теперь они боятся этой истории, они защищаются".

  Політичні опоненти лаялися та штовхалися впродовж двох годин. 

  Андрій Козенко, представник партії "Русский блок": " І не сегодня, и никогда более не будет презентации брошурок о Галичине, о Нахтегале".

  Олег Панкевич, заступник голови Всеукраїнського об`єднання "Свобода": "Презентація вже відбулася. Не потрібно кращої реклами, ніж  така. Ми подаруємо наші книжки школам, бібліотекам. Думаю, вона буде мати в Криму свого читатча і люди будуть знати історію".

  Книга "Дивізія Галичина в запитаннях та відповідях" - має лише вісімдесят сторінок. Її зміст - спогади трьох дивізійників. У Криму збиралися презентувати лише 30 книжок із надрукованої тисячі примірників.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Сімферополь, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.76Мб)

  Попередній матеріал
  У США відкрили першу клініку лікування від Інтернет-залежності
  Наступний матеріал
  Ще $350 млн кредиту збирається виділити Україні Світовий Банк
  Теги:
  Loading...