5.ua

Проросійські активісти в Донецьку твердять, що вони не росіяни

  Три намети для цілодобового чергування розбили перед Донецькою обласною держадміністрацією проросійськи налаштовані активісти.

  На Жовтневій площі за різними даними зібралося від двох до трьох тисяч людей. Мітингувальники спростовують інформацію, що серед них є громадяни Росії. Активісти скандують «Бєркут», «Донецьк це Росія», «Бандера не пройде». Більшість принесли з собою російські триколори. Основні вимоги – проведення референдуму щодо майбутнього статусу Донбасу, відставка губернатора регіону та визнання російської мови. Невідома група осіб зайняла громадську приймальню обласної організації Партії регіонів, та розташували там свій штаб. Вони називають себе «патріотичними силами Донбасу» і на контакт із журналістами не йдуть.

  Проросійський активіст: «Здесь все местные, все с Донецка, Донецкой области. Потому, что были российские флаги, потому, что вон, висит российский флаг, поэтому считают, что это россияне. Потому, что считают, что проплатили нас, хотя не проплачивали. Деньги собираются здесь на чай, на кофе, на бутерброды. Сами собираем».

  Проросійський активіст: «Вчера, когда начались основные события, что захватывали там кто-то что-то, надо было СМИ всем остаться, все, которые были – все разбежались в это время. И никого здесь не было. Мы не могли найти, чтоб кто-то эти события могли объективно показать и снять. Все ушли».

  Попередній матеріал
  Турчинов призначив 8 нових голів ОДА
  Наступний матеріал
  Херсонці захищають свою ОДА від проросійського мітингу
  Теги:
  Loading...