Проректор: Керівництво університету ім. Богомольця не давало наказу виселяти студентів з гуртожитку

  Студентів серед ночі з гуртожитку не виганяли. Про таке "5 каналу" заявив проректор з науково-педагогічної роботи медичного університету Богомольця - Олександр Яворовський. 

   За його словами, внаслідок прориву тепломагістралі, без опалення залишилися 7 будинків серед них і гуртожиток медуніверситету. Однак, наказу виганяти студентів з гуртожитку керівництво вишу не давало. Натомість, самі студенти розповіли, що їх попросили залишити гуртожиток на вулиці Чоколівській, 39 о 7 вечора. Комендант сказав, щоб всі покинули приміщення до 22 години.  

  Михайло, студент 3 курсу медичного університету імені Богомольця: «Офіційним повідомленням було те що у підвалі гуртожитку прорвало трубу опалення із-за чого нас виселяють. Інформація поступила близько 7 і сказали до 10 звільнити гуртожиток. Цю інформацію поширювали студенти студради. Тому, очевидно наказ пройшов із деканату. Офіційний він чи ні це питання. Більшість студентів покинули гуртожиток».

  Олександр Яворовський, проректор з науково-педагогічної роботи медичного університету Богомольця: «Ситуація була вимушена, на неї зреагували оперативно. Ви ж знаєте, прогноз погоди який був - мінус 15-17 градусів. ++ Система опалення вже заповнена гарячою водою і почався обігрів всіх приміщень житлових. Студенти всі з 8 або 9 години - в залежності від розкладу - на заняттях. Та частина, яка залишила гуртожиток, повернеться на свої місця, на свої ліжко-місця, тому що всі умови там залишились».

   

  Попередній матеріал
  Шуляк назвав сльози солдатської матері невдалими кроками екстримістів
  Наступний матеріал
  Лідер гурту «Бумбокс» у висловловив обурення владі [відео]
  Теги:
  Loading...