Прокуратура звинуватила пілота у лютневій аварії Ан-24 в Донецьку

  Слідство завершено. Командиру екіпажу Ан-24, що розбився на початку лютого у Донецьку, загрожує 10 років за ґратами. Обласна прокуратура передала справу до Ясинуватського районного суду.

  Слідчі знайшли цілу низку помилок у діях екіпажу. Капітану забракло досвіду, аби посадити машину під час складних погодних умов, пілот не перевірив, чи достатньо пального у судна, зрештою, пілоти допустили перевантаження літака на півтори тисячі кілограмів. Нагадаємо, 13 лютого Ан-24, який здійснював чартерний рейс з Одеси, під час приземлення у Донецькому аеропорту виїхав за межі посадкової смуги. Від удару літак перекинувся, а його корпус розколовся. Загинули п'ятеро людей. Усі, хто були на облавку, летіли дивитися футбол.

  Олег Сюсяйло, прокурор Донецької області: "Повідомлення про підозру вручене командирові повітряного судна. Йому інкримінується скоєння злочину, передбаченого частиною 3-тю ст.276 КК України. Фактично, командир літака не керував діями кожного окремого члену екіпажу, внаслідок чого безконтрольним залишилось зниження швидкості літака і вона впала до критичної позначки, внаслідок цього літак став некерованим".

  Дмитро Косінов, прес-секретар КП Міжнародний аеропорт “Донецьк” імені Сергія Прокоф'єва: "Воздушное судно, насколько мне известно, имело допуск на посадку в сложных метеоусловиях. У пилота не было достаточного допуска на посадку в таких метеоусловиях. Все решения о посадке, о взлете, все решения о судьбе самолета принимает командир экипажа. Он берет на себя полную ответственность с момента взлета самолета и до его посадки".

  Попередній матеріал
  Обама готовий завдати удару по Сирії без санкцій Конгресу
  Наступний матеріал
  На аварійній АЕС "Фукусіма" різко зріс рівень радіації
  Теги: