Прокуратура встановила всіх, хто останнім часом анонімно погрожував вибухами в Україні

  Прокуратура встановила всіх, хто останнім часом анонімно погрожував вибухами в Україні. Про це заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка сьогодні під час доповіді Президенту України Віктору Януковичу про розслідування вибухів у Дніпропетровську. Віктор Янукович у свою чергу уже подякував слідчим за розкриття вибухів у Дніпропетровську і попросив надати громадськості максимум інформації про цей інцидент.

  За словами Пшонки у справі терактів 27-го квітня затримано чотирьох осіб, і вже доведена їхня причетність до вибухів. Також у слідства є підстави вважати, що здійснення злочину пов`язане з політичними вподобаннями терористів. Крім того, Генпрокурор підтвердив інформацію про те, що злочинці вимагали від правоохоронців 4 з половиною мільйони доларів. Нагадаємо 27 квітня внаслідок 4-х вибухів у центрі Дніпропетровська постраждала 31 людина.

  Віктор Пшонка, Генеральний прокурор України: "Кваліфікація тероризм по диспозиції кримінального кодексу підтверджується і ця стаття залишається у подальшому розгляду цієї кримінальної справи. Слідство також зясовує, наскільки політичні симпатії підозрюваних підозрені із вчинення ними злочинів. Для цього у слідства є підстави дуже виважено слідством встановити ці обставини".

  Попередній матеріал
  Дебют у зоопарку китайського міста Шанду
  Наступний матеріал
  Кличко має вибачитися перед Черновецьким за наклеп [відео]
  Теги: