myotpusk.mirtesen.ru

Прокуратура відкрила провадження щодо Booking.com за незаконний бізнес у Криму

Доступ до сайту може бути заблоковано на території України

Прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження щодо Booking.com "за торгівлю викраденим". Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Григорій Логвинський на сторінці у Facebook.

Він переконує, що доступ до сайту може бути заблоковано на території України.

"Голландська компанія Booking.com щодня продає проживання на 1 млн 200 тис ночей, у порушення національного законодавства та міжнародного права, введених санкцій, не тільки сприяє незаконному в'їзду на окуповану територію, активно співпрацює з бандитською владою самозванців, але й відкрито рекламує, здійснює операції і продає проживання у вкрадених в України санаторіях і готелях Криму. Нахабство доходить до того, що продають путівки навіть до "віджатих" у Верховної Ради та Адміністрації Президента санаторіїв, крадучи гроші фактично у вищих органів влади України. Відповідно, є співучасником злочину за ст. 332-1, 191 КК України", – наголосив Логвинський.

"У порядку, передбаченому КПК України, доступ до сайту повинен бути обмежений як мінімум до припинення такої злочинної діяльності! Більш того, Booking.com повинні відшкодувати Україні всі незаконно отримані кошти!" – додав нардеп.

Він наголосив, що власники ресурсу можуть понести і серйознішу відповідальність – аж до повної компенсації збитків від анексії нашого майна.

Георгій Логвинський/Facebook

Логвинський також сподівається, що Голландія теж притягне до відповідальності порушника національного і міжнародного законодавства. "Сподіваюся, високорозвинена Голландія, яка вважає Україну не гідною бути членом ЄС, не зможе не помітити колоду в своєму оці і теж притягне до відповідальності порушника національного і міжнародного законодавства", – написав він.

Нагадаємо, 19 грудня Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо Криму і визнала Росію державою-окупантом.

Попередній матеріал
Нові постріли на Світлодарській дузі: знімальна група "5 каналу" зафіксувала вирви від 152-мм снарядів
Наступний матеріал
У НБУ кажуть, що завтра "Приватбанк" буде абсолютно державним і з новим менеджментом

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію щодо Криму і визнала Росію державою-окупантом

Amnesty International в Україні: Ситуація з правами людей у Криму істотно погіршилася

Де-факто "влада" Криму найжорстокішим способом розбиратиметься з інакодумцями – Amnesty International

У Києві презентували журнал "Територія. Крим"