Прокуратура розпочала провадження проти голови "МВС ЛНР"

  Наразі він переховується від правоохоронців на тимчасово окупованій території

  Сватівський районний суд Луганської області розпочав спеціальне судове провадження за обвинуваченням так званого міністра внутрішніх справ терористичної організації "ЛНР". Його обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

  "Він обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (дії, вчинені з метою насильницької зміни конституційного ладу), ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації)", – йдеться в повідомленні.

  Прокуратура Луганської області підтримує обвинувачення. Зазначається також, що обвинувачений переховується від правоохоронців на тимчасово окупованій території.

  Крім того, прес-служба повідомляє, що "з огляду на викладене, відповідно до положень ч. 2 ст. 323 КПК України передбачено здійснення судового розгляду за відсутності обвинуваченого за обов’язкової участі захисника". Йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

   Нагадаємо, 3 червня на Луганщині силовики затримали чергового інформатора терористичної організації "ЛНР". 

  Попередній матеріал
  США готові посилити санкції проти Росії – Нуланд
  Наступний матеріал
  У Москві обезголовили пам'ятник Леніну

  На Луганщині силовики схопили телефонного інформатора "ЛНР"

  НАБУ піймало підозрюваного у розтраті "кіотських грошей", який утік на Луганщину

  Тука просить НАБУ перевірити його діяльність на посаді чільника Луганської ВЦА