Прокуратура оцінить дії «свободівців», які вдерлися до будівлі МВС

  Прокуратура оцінить дії «свободівців», які знесли двері та вдерлися до головної будівлі українських міліціонерів. У МВС зараз готують відповідне звернення. Мовляв, задокументували два факти. Активісти зняли з петель двері центрального входу. А всередині один з депутатів нібито зірвав портрет одного з міністрів внутрішніх справ.

  Нагадаємо, активісти зібралися висловити обурення кримінальними переслідуваннями націоналістів. І щоби передати звернення керівництву МВС, вдерлися до будівлі. Адже всередину правоохоронці не пускали навіть народних депутатів, яким за статусом дозволено безперешкодно заходити до будь-якої державної установи. Утім, зустрітися з міністром Віталієм Захарченком - активісти не змогли, бо того не було на місці. Тому звернення передали заступникові Віктору Ратушняку. Голову МВС «свободівці» планують тепер викликати до Верховної Ради - на годину запитань до уряду. Міліція тим часом обіцяє розслідувати факт виламування дверей у МВС.

  Олег Тягнибок, народний депутат, ВО «Свобода»: «Ми зараз були свідками свавілля зі сторони правоохоронних органів, коли грубо порушується закон про статус народного депутата України, закон про міліцію. Люди або в цивільному, або в формі, не представляються, не показують своїх посвідчень, і ви бачили, скільки часу потрібно для народних депутатів України, щоби пройти в міністерство».

  Сергій Бурлаков, речник МВС України: «Зрозуміло, що ламання дверей не може бути законним, але що саме з точки зору кримінального закону відбулось, буде говорити слідчий».

  Попередній матеріал
  П'ятницький: РФ не має правових підстав для підвищення мит для України після асоціацію з ЄС [відео]
  Наступний матеріал
  У Туреччині поліція розігнала демонстрацію
  Теги: