Прокуратура обіцяє змусити "Аеросвіт" розрахуватись з працівниками

  Захистом трудових прав працівників "Аеросвіту" опікується Київська обласна прокуратура. Там кажуть, що на вимогу відомства авіакомпанія сплатила понад 20 мільйонів гривень зарплатних боргів.

  На початок березня загальна сума заборгованості склала майже 55 мільйонів гривень - стверджують у прокуратурі. Нині там ведуть кримінальне провадження проти колишнього керівника авіакомпанії за фактом невиплати зарплат працівникам. Ті подали до обласної прокуратури понад 550 позовів. Зароблені гроші працівники "Аеросвіту" отримають або до, або після завершення слідства - обіцяють у прокуратурі.  

  Сергій Домбровський, заступник прокурора Київської області: "До кінця березня, максимум - на початку квітня кримінальне провадження буде завершено розслідуванням і з обвинувальним актом буде направлено для розгляду до суду. Якщо до того часу, поки буде тривати досудове розслідування, керівництво авіакомпанії не вирішить питання про погашення заборгованості - є достатньо примусоваих важелів з тим, щоб виплатити борг працівникам".

  Попередній матеріал
  Українські шахістки вперше стали чемпіонками світу
  Наступний матеріал
  Справа Павліченків. Наступний суд 21.03 [відео]
  Теги:
  Loading...