Профестора ПІ звинувачують у підробці документів та шахрайстві у великих розмірах

  Професора Слюсарчука суд залишив під вартою задовольнивши прохання слідства. Так званого профестора ПІ звинувачують у підробці документів та шахрайстві у великих розмірах.
  Винним себе обвинувачений не вважає і посилається на позитивні характеристики із місця праці. Бездипломний професор працює старшим науковим співробітником Інституту інноваційних технологій Міністерства освіти України. Не вплинуло на рішення суду і заява про хворобу – мовляв у нього пухлина мозку.

  Андрій Курилець, суддя: "Враховуючи особу Слюсарчука, його сімейний стан, вид діяльності, спосіб життя та праці, стан здоров`я те, що останній підозрюється у вчиненні злочинів за які передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років, може перешкоджати встановленні істини по справі, суд постановив подання задоволити, обрати Слюсарчуку Андрію Тихоновичу запобіжний захід у вигляді взяття під варту".

   Наталія Романик, адвокат: "Якщо він таке рішення вважає незаконним, то має право на апеляцію. Суд керувався внутрішнім переконанням".

  Попередній матеріал
  Афіни готуються до нових протестів
  Наступний матеріал
  У столиці відкрився Всеукраїнський фестиваль "Червона рута"
  Теги: