Фото прес-служби ДПСУ

Проект "Стіна" не відкладено - Держприкордонслужба

  Загальнонаціональний проект "Стіна"  виконується на визначених планом ділянках державного кордону в межах Чернігівської, Сумської, Харківської областей.

  Про це у Державній прикордонній службі України (ДПСУ) повідомили 1 жовтня.

  "З метою вдосконалення цього масштабного проекту по ходу виконання  робіт іншими заінтересованими міністерствами і відомствами були внесені певні корективи, які зараз узгоджуються з співвиконавцями. Також новим головним виконавцем замість Міністерства інфраструктури визначено Державну прикордонну службу України, яка ще з травня  виконує  безпрецедентні інженерно-технічні роботи щодо захисту українсько-російського кордону", - зазначили у ДПСУ. Також у прикордонному відомстві звернули увагу на те, що ці роботи є складовою частиною проекту "Стіна" і успішно реалізуються.

  "Після того, як будуть додатково залучені ресурси інших взаємодіючих відомств та місцевих державних адміністрацій роботи будуть значно прискорено", - підкреслено у повідомленні та додано, що більше половини кошторису "Стіни" складає вартість спеціального обладнання, яке прикордонники будуть вибирати і купувати самі.

  Нагадаємо, кордон із Росією облаштовуватимуть інженерними спорудами в два етапи і в першому заплановано облаштування кордону у Сумській, Харківській, Чернігівській і частково Луганської області.
  Попередній матеріал
  Визначились чемпіони України з боксу серед чоловіків
  Наступний матеріал
  У Москві вибухнула ТЕЦ - очевидці
  Теги:
  Loading...