Проект реформування МВС випробують на базі міліції Львівщини

  Проект реформування органів внутрішніх справ випробують на базі міліції Львівщини. Таке рішення було прийняте на засіданні Експертної ради при МВС. У планах МВС – моніторинг громадської думки, а також оптимізація структури та зміни у діяльності окремих служб. Про це 13 червня повідомили у прес-службі МВС України.


  Як зазначили у МВС, участь у роботі взяли керівники відомства та його структурних підрозділів, а також члени Експертної ради і громадських організацій.

  За словами заступника голови Експертної ради Олега Мартиненка, 40 пунктів програми тематично розподілені на 8 блоків. Програма експерименту передбачає аналіз сучасного стану органів внутрішніх справ ГУМВС України у Львівській області, оптимізацію структури Главку, розробку моделі фінансування, реформування діяльності підрозділу ДАІ тощо.

  ГЛава МВС Арсен Аваков зазначив, що впровадження такого системного експерименту потребує серйозного та зваженого підходу. У зв’язку з цим частина проекту буде доопрацьована у робочих групах. Проте деякі з положень проекту вже можуть бути запроваджені.

  У зв’язку з цим за результатами цього засідання Ради прийняте рішення про початок процесу аудиту стану органів внутрішніх справ області. Решта положень будуть розглянуті після доопрацювання на найближчому засіданні Експертної ради.

  Попередній матеріал
  У Києві відбулися командно-штабні антитерористичні навчання
  Наступний матеріал
  Завтра на Донеччині оголошено днем жалоби