Лисенко 5 канал

"Продовження брехливого серіалу за авторством ФСБ": Міноборони прокоментувало затримання "українських розвідників"

Сьогодні стало відомо, що у Криму російська ФСБ затримала ще двох нібито "українських диверсантів"

Росія продовжує інформаційну війну та репресії на території окупованого Криму. Так у Міноборони прокоментували арешт ще двох чоловіків, яким російська влада закидає підготовку диверсій, передає "5 канал".

"Сьогодні ми є свідками продовження брехливого серіалу за авторством російського ФСБ під назвою "Куди не глянь – всюди вони". Чергова серія – це чергове затримання начебто українських розвідників. Насправді, це робиться тільки в одному місці – це окупований Крим", – зазначили в оборонному відомстві.

"На півострові залишається дуже багато громадян України, колишніх громадян, які навіть вже змінили своє громадянство на російське. Але вони колись проходили службу в лавах Збройних Сил, у тому числі й України. Це великий потенціал для російських спецслужб, щоб майже кожного дня оголошувати когось українським диверсантом", – додали в Міноборони.

Нагадаємо, 21 листопада стало відомо, що в анексованому Криму російська ФСБ знайшла ще двох "українських диверсантів". У РФ заявили, що вони нібито спостерігали за об'єктами Чорноморського флоту Росії та планували організацію диверсій на інфраструктурних об'єктах анексованого півострова.

Дивіться такожФейгін: Очікуємо звільнення одного з кримських заручників

Попередній матеріал
Клімкін розповів про невтішні альтернативи "Мінську"
Наступний матеріал
Урочистості до Дня Гідності і Свободи - відео

В анексованому Криму російська ФСБ знайшла ще двох "українських диверсантів"

Фейгін: Очікуємо звільнення одного з кримських заручників

Клімкін розповів, що саме передбачає резолюція Генасамблеї ООН щодо Криму

Швейцарія запровадила санкції проти "кримських" депутатів Держдуми РФ