5.ua

Прикордонники пояснили, чому полишили пропускні пункти  Прикордонники кажуть – упродовж двох останніх діб терористи вели активну силову атаку, намагаючись витіснити прикордонні наряди з пунктів пропуску, тож нині вони тимчасово закриті. Російську федерацію вони про це повідомили.

  Крім цього, у ДПСУ просять виведення підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії та територіальних органів правопорядку для оборони лінії державного кордону та прикриття тилових підступів до держрубежу.

  Сьогодні ж Юрій Луценко на своїй сторінці у соцмережі повідомив: український кордон безперешкодно перетнули 15 КамАЗів з терористами. За його даними, за останню добу прикордонники залишили без нагляду 130 кілометрів кордону на Луганщині.

  Водночас, регіональна торгово-промислова палата Луганська повідомила, що в області закриті два пункти пропуску – "Должанська" та "Червоний партизан", бо через відсутність прикордонників зводиться нанівець робота митників.

  Нагадаємо, 2 травня у Луганську озброєні бойовики напали на прикордонний загін. Під час боїв поранені восьмеро українських вояків, четверо з яких у тяжкому стані.

  Попередній матеріал
  Кличко скликає сесію Київради на 6 червня
  Наступний матеріал
  Росія повертає свого посла в Україну