credo-ua.org

Президент заснував орден Героїв Небесної Сотні

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон про заснування нової державної нагороди – ордену Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  Згідно з Законом № 1546-VII "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державні нагороди України", перелік держнагород доповнює орден Героїв Небесної Сотні – "для відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлене під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інших подій, пов'язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України".

  "Кабінету міністрів доручено у двотижневий строк з дня набрання чинності цим Законом утворити комісію з проведення всеукраїнського конкурсу на кращий ескіз знака ордена, залучивши до її складу, зокрема, представників громадських об'єднань та активістів – учасників Революції гідності", - сказано в повідомленні.
  Попередній матеріал
  У Харкові вшанують пам'ять загиблих пасажирів "Боїнга" й відправлять перші тіла до Нідерландів
  Наступний матеріал
  Розвідка США: малайзійський "Боїнг" помилково збили проросійські бойовики
  Теги:
  Loading...