Президент закликав італійського прем'єра спростити візовий режим для українців

  26 червня, у рамках робочого візиту до інституцій Європейського Союзу, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Італійської Республіки Маттео Ренці. Про це повідомляє прес-служба глави держави.


  Згідно з повідомленням, сторони обговорили наступні кроки мирного плану Президента України і висловили сподівання на швидке припинення насильства та врегулювання ситуації на Сході відповідно до положень плану.

  "Прем'єр Італії привітав очікуване підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка в тому числі відкриє нові можливості для розвитку українсько-італійського партнерства", - сказано в повідомленні.

  Як повідомляється, у контексті обговорення відносин між Україною та ЄС у візово-міграційній сфері, Порошенко закликав італійську сторону до подальшого спрощення процедур з отримання віз громадянами України, а також удосконалення заходів із захисту прав української громади в Італії.

  "Петро Порошенко та Маттео Ренці також обговорили співпрацю України та Італії під час головування Італії у Європейському Союзі з липня цього року", - додають у повідомленні.
  Попередній матеріал
  Радник Путіна назвав українське керівництво "нацистами"
  Наступний матеріал
  В Індії стався вибух на газопроводі, 14 осіб загинуло