фото АПУ

Президент ветував "виправлений" депутатами закон про електронні декларації

Президент застосував право вето до Закону про систему електронних декларацій та повернув його до парламенту в узгодженому з ЄС і громадськими активістами форматі

Президент застосував право вето до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році" і направив його до Верховної Ради України з пропозиціями, погодженими з Євросоюзом, передає прес-служба Глави держави

Під час зустрічі з представниками громадських організацій Петро Порошенко повідомив: "Я прийняв рішення, що заветую Закон, який сьогодні надійшов з парламенту і подаю законопроект від імені Президента, який визначаю як невідкладний і прошу парламент розглянути його у вівторок".

Відповідний лист з висновками за підписами двох єврокомісарів глава держави отримав ввечері. Серед змін - зобов'язати всіх високопосадовців подати електронні декларації в 2016-му році. Так само, вже у цьому році має набути сили запровадження кримінальної відповідальності за значні порушення у електронному декларуванні.

Порошенко просить парламент розглянути законопроект невідкладно, тобто у вівторок, 15 березня. Бо вже 17 березня Президент буде в Брюсселі, де завершить обговорення безвізового режиму для громадян України з країнами Шенгенської зони.

Нагадаємо, сьогодні голова ВРУ підписав поправку до закону про електронне декларування. Раніше в ефірі "5 каналу" автор найбільш суперечливих поправок нардеп Денисенко прокоментував свої новели, однак припустив, що Президент може накласти на законопроект своє вето.

Попередній матеріал
ІДІЛ застосувала в Іраку хімічну зброю - близько 600 постраждалих
Наступний матеріал
Поліція перехопила ймовірних "мукачівських стрільців"
Теги:
Loading...

Гройсман підписав поправку до закону про електронне декларування

Каленюк: Денисенко маніпулює поправками щодо закону про електронне декларування

У ВР знайдуться голоси для ухвалення поправок до закону про електронне декларування - Гопко

Під АП вимагають ветувати закон про електронне декларування