Президент присвоїв звання Героя України ще трьом воїнам ЗСУ

  Президент військовослужбовцям надав Олександру Петраківському, а також посмертно Сергію Кривоносову та Дмитру Майбороді звання Герой України.


  Майор Олександр Петраківський очолює групу спеціального призначення оперативного командування "Північ" Збройних сил. 20 липня група воїнів під його керівництвом забезпечувала проходження колони техніки Збройних сил та добровольчого батальйону "Айдар" до аеропорту Луганська. Група потрапила в засідку. Під час бою Олександр Петраківський був тяжко поранений, утім продовжував керувати підлеглими і виносив поранених у безпечне місце.

  Сергій Кривоносов очолював зведений підрозділ ротної тактичної групи, яка охороняла державний кордон із Росією поблизу населеного пункту Дякове Донецької області. Майор 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил загинув 4 серпня під час обстрілу з "Градів" позицій українських військ. Він прикрив собою підлеглих, коли ракета влучила у бліндаж.

  Дмитро Майборода – командир екіпажу літака Ан-26 від травня цього року виконав 35 бойових вильотів для перевезення військових та озброєння у зону АТО, проводив евакуацію поранених. Майор загинув 14 липня у Краснодонському районі Луганської області, коли його літак підбили ракетою. Він до останнього намагався керувати повітряним судном, що дозволило іншим членам екіпажу евакуюватися.

  Попередній матеріал
  У Миколаєві відкрили меморіал загиблим на Донбасі десантникам
  Наступний матеріал
  За час АТО на Донбасі загинули 1252 українські воїни - Порошенко