Президент підписав закон про різке посилення покарань за водіння у нетверезому стані

Президент Петро Порошенко в присутності керівника Нацполіції Хатії Деканоідзе підписав закон про посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння

Президент зазначив, що кожна п'ята дорожньо-транспортна пригода у нас скоюється нетверезими водіями, передає прес-служба глави держави.

Він позитивно оцінив реформу поліції, яка разом з армією стала символом довіри народу. Глава держави впевнений, що завдяки підписаному Закону значно розширяться інструменти правоохоронців для наведення порядку на дорогах.

Нагадаємо, відповідний закон "Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення" на засіданні парламенту 7 липня підтримали 243 народних депутата.

Проектом Закону істотно збільшуються розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за умови притягнення водія до адміністративної відповідальності за керування ними у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

За водіння в нетверезому стані перший штраф складе 10200 грн плюс позбавлення права керування на один рік. Удруге штраф за таке правопорушення вже складатиме 20400 грн і три роки без права керування автомобілем.

Попередній матеріал
На Широкому Лані під час навчань ЗСУ розірвався міномет, є загиблий – Генштаб
Наступний матеріал
У Флориді невідомий відкрив стрілянину неподалік нічного клубу, десятки поранених

Рада різко посилила покарання за водіння в нетверезому стані

Рада ввела мораторій на штрафи за борги для теплокомуненерго