president.gov.ua

Президент ліквідував 8 районних військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

  Шість адміністрацій припинять діяльність у Донецькій області, дві - в Луганській

  Президент України Петро Порошенко ліквідував шість створених у 2015 році районних військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області та дві в Луганській області. Відповідний указ №125/2016 глава держави підписав у понеділок, 4 квітня 2016 року, у зв'язку з припиненням повноважень цих військово-цивільних адміністрацій після відкриття перших сесій відповідних районних рад, обраних на місцевих виборах. Про це повідомила прес-служба Президента.

  Згідно з текстом указу, йдеться про Артемівську, Волноваську, Володарську, Костянтинівську, Мар'їнську та Первомайську військово-цивільні адміністрації Донецької області, а також Новоайдарську та Станично-Луганську військово-цивільні адміністрації Луганської області.

  Указ визначає такими, що втратили чинність, низку абзаців у статтях і цілі статті указів про створення військово-цивільних адміністрацій (№123 від 5 березня, №469 від 7 серпня і №472 від 13 серпня), що стосувалися створення вищезгаданих адміністрацій.

  Указ виданий на виконання ч. 11 ст. 3 закону "Про військово-цивільні адміністрації". Відповідно до нього повноваження військово-цивільних адміністрацій районів і областей починаються в день набуття чинності президентських актів про їх утворення і припиняються в день відкриття першої сесії новообраної відповідної ради.

  "У день відкриття першої сесії новообраної відповідної ради акт Президента України про утворення військово-цивільної адміністрації втрачає юридичну силу в частині, що стосується відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Президент України невідкладно приймає рішення про ліквідацію військово-цивільних адміністрацій", - свідчить закон. Указ набуває чинності з дня його публікації.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 3 квітня 2016 року, Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам повідомив, що вже є погоджена концепція виборчого законодавства щодо виборів на Донбасі

  Попередній матеріал
  Суд у справі Кернеса перенесли на 11 квітня
  Наступний матеріал
  В Україні за 2015 рік незаконно вирубали лісів на суму 85 млн грн - Держлісагентство
  Теги:
  Loading...

  Порошенко утворив дев'ять військово-цивільних адміністрацій в зоні АТО

  Президент припинив діяльність низки військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

  Жебрівський: потрібно більше військово-цивільних адміністрацій для більшої керованості територій, ми у війні

  Регіони, де будуть введені військово-цивільні адміністрації, зупиняться у розвитку - Сторожук

  Порошенко підписав указ про створення військово-цивільних адміністрацій на Донеччині

  ЦВК буде звертатися до військово-цивільних адміністрацій щодо можливості проведення місцевих виборів на Донбасі - нардеп