Представниця спілки матерів завітала до прикордонників та ознайомилась з умовами служби

    Державна прикордонна служба України (ДПСУ) активно співпрацює не лише з волонтерами, які надають допомогу відомству, але й з громадськими організаціями.


    Про подробиці такої співпраці 28 жовтня повідомили у прес-центрі прикордонного відомства.

    "Нещодавно до підрозділів Луганського прикордонного загону завітала представниця спілки матерів військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення АТО та призвані з міста Харків. Варто зазначити, що жінка є матір’ю одного з військовослужбовців та хотіла особисто ознайомитись з умовами проходження служби прикордонників у новостворених підрозділах", - повідомили у ДПСУ. 

    Також повідомляється, що представниця спілки матерів відвідала місцевий пункт пропуску "Герасимівка", де зустрілася із прикордонниками,  та оглянула місця несення служби прикордонного наряду.  Також вона побувала на одному з блокпостів відділу прикордонної служби "Станично-Луганське", де оглянула облаштовані позиції та бліндажі для розміщення персоналу.  З міркувань безпеки прикордонники надали жінці засоби захисту та постійно її супроводжували.

    Крім того, гостя завітала до  управління прикордонного підрозділу та  поцікавилася станом забезпечення прикордонників теплими речами та продуктами харчування. Жінку також пригостили солдатським обідом.

    "Пані Ірина залишилась задоволена побаченим та зазначила, що після повернення вона повідомить матерів  інших військовослужбовців, що їхні сини забезпечені усім необхідним, а також за допомогою спілки матерів у подальшому  сприятиме у допомозі охоронцям рубежу", - повідомили у ДПСУ.

    "Мені, як матері, чий син служить тут серед прикордонників в зоні проведення АТО,  вкрай важливо знати, чи з ним все гаразд. Побачивши рівень забезпечення та умови проходження служби, я можу з впевненістю сказати, що я не хвилююсь і знаю, що про нього дбають. Вірю і знаю що наші сини зможуть надійно захистити нас у цей тяжкий час", – цитує прес-центр слова жінки.

    Наприкінці зустрічі представниця спілки матерів подякувала  керівництву прикордонного загону за можливість побачитись з сином та проведену роботу по забезпеченню прикордонників  усім необхідним для служби.
    Попередній матеріал
    У Росії мітинги будуть розганяти за допомогою акустичної "Чебурашки"
    Наступний матеріал
    У горах окупованого Криму масово вирубують ялівець