5.ua

Представники азербайджанської діаспори в Україні закликають зупинити агресію Росії

  Агресію Росії слід зупинити, бо ця тенденція може поширитись на багато країн Європи та Середньої Азії. Про це заявили представники тюркської діаспори та Азербайджану на прес-конференції у Києві.

  Російська агресія спрямована не лише проти України, кажуть представники тюрків-карапапаків. Наступними можуть стати Казахстан, Азербайджан та Білорусь. Вже сьогодні до 5 тисяч тюрків, серед яких 5 сотень офіцерів, готові стати до лав української армії на захист кримських татар. Представники політичної партії "Майбутнє Азербайджану" також висловили свою занепокоєність діями Росії у Криму і підтримали Україну.

  Дашгін Гюльмамедов, голова Національної ради тюрків-карапапаків України: "В Крыму решается судьба не только территориальной целостности Украины, в Крыму решается судьба и Казахстана, и Азербайджана. После того, что Крым будет полностью оккупирован, после того, что Россия добьется того, что международное сообщество смирится с этим, потом эта агрессия начнется в Азербайджане и Казахстане".

  Агасіф Шакірогли, голова партії "Майбутнє Азербайджану": "Ми розуміємо українців бо самі стикнулися з аналогічною проблемою захоплення власної території у Нагорному Карабасі. Наша партія висловлює підтримку українцям і вважає Крим невід'ємною частиною України".

  Попередній матеріал
  У Севастополі невідомі захопили командувача ВМС України
  Наступний матеріал
  У КМДА вже планують реконструкцію вулиць біля Майдану Незалежності
  Теги:
  Loading...