5.ua

Представників опозиції знову не пустили до Тимошенко [відео]

   

  Київські гості ще навіть не долетіли до Харкова, а в лікарні Укрзалізниці журналістів уже попереджають: зустріч із Тимошенко може і не відбутися.

  Ірина Фурса, заступник головного лікаря ЦКЛ№5 «Укрзалізниці»: «Я по поводу гостей могу вам сказать такую ситуацию – в связи с тем, что мы сейчас стараемся, учитывая, что в городе в связи с осеннее-зимним периодом участились обострения простудных заболеваний, мы сейчас очень дифферинцированно относимся к посещениям».

  Після таких заяв - вхід на територію лікарні зачиняють, на воротах стає вахтер у марлевій пов'язці. Відвідувачів - пропускає. Проте побачитися з пацієнтами їм дозволяють виключно у холі лікарні.

  Перший відвідувач: «Вообще отвратительная ситуация. Тем, кто лежит, при нас парень еле допросился, чтобы его пустили к лежачому больному. Карантин».

  Другий відвідувач: «Больной вышел в вестибюль, прошли, проведали. Сейчас карантин, конечно. Ну в больницу да, а на этаж не пустили, ему нужно было спуститься».

  Третій відвідувач: «Нет, не пускают. Только к лежачим. А я в стационар ходила на лечение. Но после догой дискуссии с милиционером, меня все таки пустили».

  Подружжя Луценків та Арсенія Яценюка на територію медичного закладу пропускають. Та начальник Качанівської колонії одразу ж попереджає: до екс-прем’єрки не пустять нікого.

  Ігор Колпащиков, начальник Качанівської колонії: «Поступило распоряжение харьковского городского головы, в котором четко и ясно введено ограничение на проведение массовых заходив в городе Харькове. Соответственно в связи с этим  ко мне обратился исполняющий обязанности главврача больницы о том, чтобы мы максимально ограничили посещения».

  Соратники Тимошенко повертаються ні з чим. Опозиціонери запевняють: байки про епідемію грипу вигадані тільки для того, щоб не дати їм зайти.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО «Батьківщина»: «За годину перед нашим прильотом, зрозуміло, що за вказівкою Януковича, задля того, щоб ми не могли зустрітися з Юлією Володимирівною, в цілому місті Харкові оголосили карантин. Я думаю, що в першу чергу вони роблять це з цією метою, щоб не допустити нікого на день народження Юлії Володимирівни, ми до речі єдині в лікарні були, хто придбав для карантину всі необхідні засоби. Вся лікарня без карантину ходить».

  Ірина Луценко: «До чого Янукович доводить країну – він взяв Юлію Володимирівну в заручники, він взяв всю країну в заручники,  і цим карантином також».

  Юрій Луценко, лідер громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка»: «Або нас посадять в карантин, або ми їх відправимо в карантин. Бо вони остаточно заразять всю країну оцим донецьким свинячим грипом».

  Керівництво Качанівської колонії запевняє, як тільки буде зняте санітарно-епідеміологічне обмеження, побачення з Юлією Тимошенко дозволять. За оцінками начальника колонії, станеться це не раніше, ніж за тиждень.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  У Луцьку на будівлі міськради майорітиме прапор ЄС
  Наступний матеріал
  Західні ЗМІ про Євромайдани в Україні [відео]
  Теги:
  Loading...