Правозахисники України та Росії домовилися про спільну місію на Донбасі

  Українські і російські правозахисники домовилися про формування спільної місії, яка займатиметься моніторингом проблем, що виникли на Донбасі, та їхнім вирішенням. Відповідне рішення після зустрічі у Харкові двох делегацій правозахисників (на чолі з українським омбудсменом Валерією Лутковською і її російською колегою Еллою Памфіловою) оприлюднив член правління російського правозахисного товариства "Меморіал" Олександр Черкасов.

   
  За його словами, завдання місії полягатиме у збереженні життя і здоровʼя мирних громадян, які опинилися у зоні бойових дій.
   
  Правозахисники закликають усі сторони конфлікту звільнити всіх заручників. За словами Черкасова, донині невідома точна кількість громадян, яких незаконно утримують у неволі.
   
  Українські і російські правозахисники також вимагають від сторін протистояння забезпечити мирному населенню безпечний і безперешкодний вихід із зони бойових дій.
   
  Валерія Лутковська і Елла Памфілова заявили про намір підтримувати представників місії в межах своїх повноважень і реагувати на вирішення проблем вимушених переселенців із Донбасу.


  Попередній матеріал
  У Києві призначать чиновника для вирішення питань переселенців з Криму та Донбасу
  Наступний матеріал
  Обама поки не збирається відправляти війська до Іраку