Правоохоронці затримали гендиректора аеропорту "Бориспіль"

  Правоохоронці затримали генерального директора аеропорту "Бориспіль" Бориса Шахсуварова.
  Цю інформацію підтвердив заступник міністра внутрішніх справ Леонід Зима. За його словами, справою займалася СБУ і прокуратура, а МВС - лише забезпечувало громадський порядок. Причину арешту керівника "Борисполя" у МВС не пояснюють.

  Леонід Зима, заступник міністра внутрішніх справ: "Цим займались працівники лужби безпеки України і Генеральна прокуратура. Міністерство внутрішніх справ тільки надавало допомогу в частині, щоб організувати заходи охорони громадської безпеки. Все, більше нічого міліція в цьому питанні не примала".

  Водночас ані Генеральна прокуратура, ані Служба безпеки - ситуацію не коментують. У прес-службі ж аеропорту "Бориспіль" ситуацію про затримання свого керівника взагалі спростовують. Вчорашню перевірку там називають звичним явищем для такого важливого об`єкта і додають: візити контролюючих органів – там чи не щодня. Цього разу представники СБУ та прокуратури запросили документи про господарську діяльність транспортного підприємства. Прес-секретар аеропорту Оксана Ожигова також заперечила інформацію про те, що після візиту ревізорів - генерального директора аеропорту Бориса Шахсуварова шпиталізували. За словами Ожигової, її  керівник вдома на лікарняному. А на його самопочутті позначилися лише великі навантаження на роботі.

  Попередній матеріал
  2 українських альпіністів врятували у горах Таджикистану
  Наступний матеріал
  ВАСУ: Хорошковського законно призначили членом Вищої ради юстиції
  Теги: