Деканоідзе 5 канал

Правоохоронці викрили злочинне угрупування, яке займалося рейдерством та замовним убивством

  У Генпрокуратурі та Нацполіції розповіли про викриття діяльності організованого злочинного угрупування, яке протягом 5 років діяло в селищі Затока Білгород-Дністровського району Одеської області

  Учасники злочинного угрупування з метою незаконного заволодіння земельними ділянками і об'єктами нерухомості вдавалися до підпалів баз відпочинку, залякування людей, викрадення власників земельних ділянок, та організацію замовного вбивства. Про це сьогодні повідомили перший заступник Генпрокурора Дмитро Сторожук та голова Нацполіції Хатія Деканоідзе на спільному брифінгу.

  "Ми показали, що можемо реалізовувати дані справи. Ми імітували виконання і доведення злочину до кінця. Ми повністю супроводжували цю злочинну групу, яка у корисливих мотивах, на замовлення, замовила вбити людину, яка своєю суспільною позицією заважала їм злочинно рейдерувати земельні ділянки в селищі затока (Одеська область). Ми повністю вели кіллера, яка намагалася довести цей злочин до кінця. В рамках цього, організатор, який виступав посередником між замовником і кіллером, намагався втекти, але він був затриманий. При цьому всьому, замовник знаючи, що він перебуває в Одеській області, розуміючи, які є у нього зв'язки у владних структурах, у органах місцевого самоврядування, навіть, не намагався нікуди тікати і знаходився вдома та коли зрозумів, що справа набирає оберти, теж зник з поля зору правоохоронних органів. Близько місяця ми його шукали і знайшли, зібрали всю доказову базу, щоб у суді ця справа не змогла розвалитися", - заявив Сторожук.

  "Ця людина, яка замовила вбивство правозахисника, який виявив всі ці незаконні справи і захоплення землі, ця людина є колишнім міліціонером, тому він прийшов до нас, який не дочекався атестацію, він звільнився з органів, але при цьому він використовував всі ці зв'язки, для того, щоб створити таку злочин групу", - зазначила Хатія Деканоідзе.

  Попередній матеріал
  Порошенко схвалив важливе для країни збільшення мита на експорт брухту чорних металів – експерт
  Наступний матеріал
  Питання безвізового режиму для українців на етапі остаточного вирішення – єврокомісар Ган
  Теги:
  Loading...
  Мін'юст та Нацполіція підписали Меморандум про співпрацю щодо протидії рейдерству

  Мін'юст та Нацполіція підписали Меморандум про співпрацю щодо протидії рейдерству

  Мін'юст має намір посилити кримінальну відповідальність за рейдерство

  Мін'юст має намір посилити кримінальну відповідальність за рейдерство