Правоохоронці стверджують, що Ярема надав змонтоване відео нападу на Чорновол

  Надати слідству повну версію запису з відеореєстратора вимагає Віталія Ярему заступник начальника головного слідчого управління МВС Олег Татаров. За його словами нардеп надав змонтоване відео, з якого не зрозуміло - як і через що почався конфлікт, як він тривав і чим закінчився. У разі відмови надати повну версію відеозапису із реєстратора Чорновол міліціянт погрожує кримінальною відповідальністю.

   

  Олег Татаров, заступник начальника Головного слідчого управління МВС України: «Вже третю добу продовжується досудове розслідування відеозапису в нас немає. По-перше, це втручання в діяльність правоохоронних органів - вилученні і ненадання. По-друге за це може бути передбачена законом відповідальність. По-третє, я хотів би підкреслити ненадання відеозапису це може свідчити, що хтось має суб`єктивне бачення і небажання віддавати слідству доказ тому що вважає, що може бути викритий хтось хто має відношення до чинення правопорушення».  

  Тим часом, сам нардеп Віталій Ярема запевняє - запис не монтували. Мовляв, то особливості роботи дешевого китайського реєстратора - який писав відео уривками.

  Попередній матеріал
  Одного з підозрюваних у справі побиття Чорновол залишили під вартою
  Наступний матеріал
  Янукович одночасно політик року і розчарування року
  Теги:
  Loading...