5.ua

Правоохоронці Луганщини підтримали Авакова мовчазним протестом

  Підтримати міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова вийшли на мовчазний протест близько тисячі міліціонерів у Луганську.

   У такий спосіб силовики виступають проти кадрових змін у їхньому відомстві. До обласного управління МВС правоохоронці прийшли в обідню пору.  Мовчки вишикувалися перед будівлею у шеренгу. Закликів та вимог не робили.  Кажуть, працівникам міліції заборонено брати участь у мітингах та висловлювати свою позиції. Акція тривала не більше двадцяти хвилин. Потому розійшлися.

  На думку правоохоронців, ті дії, які робить міністр МВС, є цілком адекватними в нинішній ситуації.

  “Ті заходи, які вживає міністр, відповідають тим реаліям, які існують в нашій країні, тому ми вийшли його підтримати. Ми проти постійних кадрових ротацій – якщо люди прийшли працювати, то мають працювати і нести відповідальність ”, розповів Павло Сурнін, заступник голови обласного комітету профспілки атестованих працівників міліції

  Акцію працівників МВС підтримали і у ГУ МВС України в Луганській області

  “Мета виходу співробітників міліції – це показати всьому суспільству, всім жителям нашої держави, що міліція Луганщини – за порядок на території країни, за збереження законності, за верховенство права”, - зазначила Тетяна Погукай, речниця обласного ГУ МВС України.

  Попередній матеріал
  ГПУ активізує розслідування в сфері інформаційної безпеки України
  Наступний матеріал
  Одеські антимайданівці пікетували Одеську ОДА
  Теги:
  Loading...