Правоохоронці доповіли Президентові про хід розслідування ДТП на Донеччині

  Президент Петро Порошенко заслухав доповідь Генерального прокурора Віталія Яреми та тимчасово виконуючого обов'язки Міністра внутрішніх страв Василя Паскала про хід розслідування обставин дорожньо-транспортної пригоди в Донецькій області 5 січня, під час якої загинули та отримали травми військовослужбовці Національної гвардії України.

  Про це 6 січня йдеться у повідомленні президентської прес-служби.

  Як стало відомо, за дорученням Президента буде створена гаряча телефонна лінія при Міністерстві внутрішніх справ, за якою повідомлятимуть про стан здоров’я військовослужбовців, що потрапили в ДТП. Крім того, Президент доручив створити спеціальну комісію на чолі з заступником головного військового прокурора Генеральної прокуратури Максимом Якубовським для з’ясування причин та встановлення винних у автокатастрофі та загибелі людей. До її складу увійшли шість слідчих Генеральної прокуратури.

  Віталій Ярема повідомив, що у ДТП загинули 12 військових. Результати тесту на алкоголь водія КрАЗу були негативними. Ведеться розслідування та опрацьовуються версії причин ДТП, зокрема дві основні – порушення правил дорожнього руху та несправність автобусу, яким їхали військові.

  "Петро Порошенко доручив провести термінову прес-конференцію для того, щоб поінформувати суспільство про обставини трагедії", - підкреслили в повідомленні прес-служби глави держави.

  Попередній матеріал
  Яценюк привітав Україну зі святом Різдва
  Наступний матеріал
  В Україні вводяться автомобільні номери нового зразка, згідно з вимогами ЄС

  14 військових, які постраждали в ДТП на Донбасі - у важкому стані

  Жертвами ДТП в зоні АТО стали 13 військових

  В Росії у ДТП загинуло п'ятеро українських переселенців

  Україна отримує військове спорядження від закордонних партнерів – Порошенко