Працівники Львівської ОДА на роботу не потрапили

  Працівники Львівської облдержадміністрації на роботу не потрапили. При вході в будівлю активісти влаштували пункт пропуску. Кожного, хто намагається увійти, перевіряють за посвідченням.

   

  На робочі місця вдалось потрапити тільки працівникам обласної ради та депутатам. З боку входу, адмінбудівля та прилеглі вулиці заблоковані протестувальниками. З’явилися барикади вище людського зросту, їх спорудили з мішків снігу, шин, гілля та меблів. Активісти оголосили, що створили загони самооборони та народну раду. Кажуть, облогу триматимуть стільки, скільки доведеться. Кримінальне провадження за фактом блокування адмінбудівлі - порушили у міліції.

  Активіст: «Ми пропускаємо сьогодні тільки депутатів львівської обласної ради. Адміністрація сьогодні не працює».

  Андрій Соколов, комендант: «Це представники окупаційної адміністрації. Це є обслуга гауляйтера Львівщини Сала. Ми не визнаємо владу Януковича на території України. Вважаємо його узурпатором. Відповідно ми не можемо допустити функціонування його адміністрації. До людей ми претензій не маємо. Причому тут люди? Але вони уособлюють собою окупаційну адміністрацію».

  Попередній матеріал
  Президент Франції закликав українську владу зменшити напругу у суспільстві
  Наступний матеріал
  Рибак: ВР не буде розглядати питання про надзвичайний стан в Україні
  Теги:
  Loading...