5.ua

Пожежу в Сватовому ліквідували, вибухів нечутно

  Також ліквідовано пожежу складі мінеральних добрив, розташованому неподалік.

  Пожежа на артилерійських складах у Сватовому на Луганщині ліквідовано, про це повідомляється на Facebook-сторінці Луганської обласної військово цивільної адміністрації.

  "За інформацією штабу, який продовжує працювати у місті Сватово, станом на 18:00 пожежу на арсеналі вдалося загасити остаточно, вибухи не чутні. Водночас, ліквідована пожежа на розташованому поряд складі мінеральних добрив ПО "Агрохім". Вживаються повноформатні заходи з ліквідації наслідків", - йдеться в повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, чільник Луганщини Георгій Тука підписав розпорядження №524 про виділення з обласного бюджету 10 млн грн для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Сватовому та надання матеріальної допомоги постраждалим.

  Голова Сватівської міської ради Євген Рибалко розповів, що сьогодні, 30 жовтня, у більшій частині міста вже здійснюється постачання води й електроенергії, завтра плануються відновити газопостачання.

  Нагадаємо, за попередніми даними, причиною спалаху на військових складах у Сватовому Луганської області, внаслідок якого детонували боєприпаси, стали диверсійні дії противника. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак.  

  Попередній матеріал
  До директора бібліотеки української літератури в суд викликали швидку
  Наступний матеріал
  НБУ: Профіцит держбюджету України за поточний рік – 8,8 млрд грн
  Теги:
  Loading...