5.ua

Пожежа у вінницькій багатоповерхівці – обійшлось без жертв [відео]

  Рятувальники евакуювали 32-х мешканців під’їзду. Ніхто не постраждав. За неофіційною інформацією, причина займання – недопалок. Пожежники нині уточнюють цей факт. Зранку мешканці будинку, разом із працівниками ЖЕКу, ліквідовують наслідки. Кажуть, згоріло тільки майно у коморах. Квартири не постраждали.

  Місцеві мешканці: «Переляк, шок був, а потім уже кинулися під под’єзд, вже начали людей  будити. Там цей омофон, там же люди – хто в два часа ночі встане до дверей. Вже якась жінка відкрила – то ми побігли на 6 етаж, почали стукати в двері».

  Місцеві мешканці: «Я проснулася – запах, я зразу сім’ю розбудила, говорю – встаємо щось це! А потім начали в двері до нас стукати, що виходьте бистро, і ми так – в чому було, в тому і вийшли».

  Олександр Кутовий, керівник прес-служби управління ДСНС України у Вінницькій області: «Причину пожежі зараз випробує дослідно-випробувальна лабораторія. Єдине, що можна сказати  - згоріли кладовки починаючи з 3 по 9 поверх, але найголовніше, що пожежа не перекинулася на житлові приміщення». 

  Попередній матеріал
  Залізниця хоче відмовитись від паперових квитків [відео]
  Наступний матеріал
  Гаазький трибунал залишив екс-президента Ліберії за гратами на 50 років