Пожежа у маєтку Царьова – як це було

  Поблизу Дніпропетровська у селищі Старі Кайдаки горів будинок Олега Царьова. Полум'я пошкодило гараж на цокольному поверсі, автівку та будинок охорони. Нікого з мешканців оселі у той час вдома не було.


  За словами охоронця будинку, нападники перелізли через паркан, підбігли до будинку та підпалили джип. Вогонь перекинувся на гараж, а потім – на будинок охорони.

  У міліції кажуть: нападники приїхали на двох автомобілях світлого кольору, перелізли через паркан, здійснили постріл у повітря з невідомої зброї, потім проникли до будинку охорони, змусили охоронця лягти на землю під погрозою зброї.

  Півгодини, поки з Дніпропетровська їхали рятувальники, охоронці самотужки намагалися приборкати полум'я.

  В обласному управлінні ДСНС підтвердили: В результаті пожежі вогнем пошкоджені перший поверх дому, де розміщений гараж і автомобіль, та житлове приміщення поряд з домом. Жертв и постраждалих – нема.

  Сусіди Царьова кажуть: понад місяць тому він вивіз родину з будинку. Дії підпалювачів вони не схвалюють. Кажуть, нардеп власним коштом відремонтував дорогу та протягнув газопровід у селище.

  Міліція порушила кримінальну справу за фактом пошкодження приватного майна. Якщо зловмисників затримають, їм загрожує від трьох до десяти років позбавлення волі.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Донецьк знову страйкував проти сепаратистів
  Наступний матеріал
  Одеса зустріла "потяг дружби" зі Львова