5.ua

Пожежа на ювелірному заводі Харкова: 8 осіб загинули [відео]

  Кількість загиблих у пожежі, що спалахнула на харківському «Хартроні» - зросла до восьми, повідомляють таке рятувальники.

   

  Займання виникло там близько 11 ранку в одному із цехів ракетно-космічного підприємства, який керівництво здає в оренду ювелірам. За словами очевидців - пожежа розпочалася на четвертому поверсі, потому перекинулася і на п’ятий. Працівники, не дочекавшись рятувальників, самотужки - через вікна - намагалися спуститися на поверх нижче, чіплялися за кондиціонери, утім, один чоловік зірвався - і загинув, упавши на асфальт. Пожежу півтори години гасили мало не сто рятувальників, 22-х працівників евакуювали, 12-тьох із них ушпиталили. Що стало причиною займання наразі невідомо.

  Євген Василенко, головний фахівець ГУ ДСНС України в області: «Пожар случился на 4 этаже 5 этажного здания- всредине на територии завода. Горело около 200 квадратов. Перебросилось пламя на 5 этаж. На 5 этаже - около 50 квадратов. В результате пожара один человек погиб. По предварительным данны- 9 пострадало. Врезультате разбора конструкцій - что происходит и в данный момент - были найдены еще погибшие».

  Попередній матеріал
  У МОЗ кажуть, що рішення про виписку Чорновол ухвалював консиліум приватних лікарів
  Наступний матеріал
  На Євромайдані існує невелика потреба у питній воді та протизастудних препаратах [відео]
  Loading...