Повітряні та водні інформативні рейди проводять луганські рятувальники [відео]

  Повітряні та водні інформативні рейди проводять луганські рятувальники. В області зафіксована найбільша кількість потопельників понад півсотні. Фахівці це пов`язують із нестачею водних постів та браком коштів на утримання пляжних рятувальників.

  Спочатку рятувальники вирушають у повітряний рейд. З гелікоптера спостерігають за пляжними відпочивальниками. Далі, вже у човні інспектують водойми. МНСники кажуть, нагадування про елементарну безпеку на водоймі зайвим не буває. І роздають відпочивальникам інструкції.

   Аліна та Марія, відпочивальниці: "Каждому следует помнить, что вода ошибок не прощает. Надо соблюдать правила безопастности и стараться научиться плавать как можно скорее. Нельзя далеко заплывать, нырять, баловаться".

  Відпочивальникам одразу ж і демонструють, як надати першу медичну допомогу невдасі-пірнальнику.

  Рятувальники взялися нагадувати людям  про поведінку на воді після того, як в області різко зросла кількість летальних випадків. З початку цього року їх зафіксовано 54.

   Микола Поляков, начальник Лутугинської рятувальної водолазної служби: "Предел очень молодые от 17 до 25-27 это основной возростной контингент".

  Самі ж МНСники головною причиною такої кількості загиблих - називають відсутність рятувальних постів.

   Ігор Гундар, начальник ГУ МНС України в Луганській області: "У нас очень мало личного состава водолазов спасателей и сан постов. Их всего 8 на терриории области".

  Оскільки на утримання постів та зарплату сезонним пляжним рятувальникам - в області бракує грошей, МНСники проводять лише інформативні рейди.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Австралійські спаніелі вирушають на допомогу гепардам Намібії
  Наступний матеріал
  Залізничну аварію поблизу Каїра спричинили пасажири
  Теги: