Віталій Галіцин 5 канал

Повернути зір: Американські лікарі прооперують пораненого в зоні АТО полковника запасу Галіцина

Будучи незрячим, Віталій Галіцин продовжує навчати військових ЗСУ та бійців інших військових формувань у Центрі розмінування

Повернути зір пораненому в зоні АТО полковнику запасу Віталію Галіцину намагатимуться американські лікарі. Видатки на консультації, лікування та проживання бійця у Нью-Йорку - взяли на себе українці, які мешкають в Америці, передає "5-й канал"

Це остання надія для Віталія Галіцина знову почати бачити, позаду ж понад 10 операцій в Україні та Німеччині. Від самого початку проведення АТО Віталій Галіцин пішов у батальйон "Азов", навчати добровольців мінно-вибухової справи.

У серпні 2014, виконуючи бойове завдання під Новоазовськом, разом із побратимом підірвався у замінованому автомобілі. Ще одну проблему Віталія Галіцина, але вже юридичну - отримати інвалідність внаслідок військових дій - необхідно розв'язати в Україні. Утім, навіть будучи незрячим, Віталій Галіцин продовжує навчати військових ЗСУ та бійців інших військових формувань у Центрі розмінування в Кам'янці-Подільському.

"Це саморобний вибуховий пристрій, закладений в автомобіль. коли командир чи начальник групи Кузьміч - В'ячеслав Гавел загинув, а я - отримав поранення. Це був диверсійний акт", - розповів полковник запасу, інструктор мінно-вибухової справи Віталій Галіцин.

Попередній матеріал
Реорганізація навчальних закладів: На Черкащині учні відмовляються відвідувати опорну школу
Наступний матеріал
У Рівному застрелили начальника СІЗО

"Режим тиші" в АТО: Ворог застосував снайперські групи в районі Чермалика, Гранітного та Авдіївки

Розвідка: Росія перекинула в зону АТО понад 200 тонн боєприпасів

Напружена тиша на передовій: різко зменшився калібр та кількість обстрілів в АТО

Екс-генсек НАТО: Зважаючи на поведінку Росії, питання зняття санкцій з РФ – не на часі